Hakkımızda

Hakkımızda

35 yıllık tecrübesiyle tekstil sektöründe faaliyet gösteren Ortadoğu Makina, 4.000 m2 kapalı alanda minimum maliyetle, temsil ettiği dünya markalarını müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Ortadoğu Makina’nın temel amaçlarından birisi müşteri odaklı çalışma kültürünü çalışmalarının önünde tutmasıdır. Müşteri temel beklentilerine cevap veren, ürün ve hizmet üretiminde müşterilerine değer yaratan bir şirket olarak pazarda yer almak, kuşkusuz bulunduğumuz rekabet ortamının en önemli parçalarından birisidir. Tercih edilen bir şirket olmanın, müşterilerimizin rekabet gücünü artırmaktan geçtiğine inanıyor ve sistemlerimizi, insan kaynağımızı ve çalışma alanlarımızı bu inanış etrafında şekillendiriyoruz.

Müşterilerimizin hedeflerini samimiyetle paylaşmayı, her türlü planlama ve satın almada müşterimiz lehine maksimum yarar sağlamayı ilke edindik ve her zaman onlara çok yakın ekip arkadaşları olmaya çalıştık. Bu nedenledir ki, kurulduğumuz ilk günden beri bize güvenen ve bizimle çalışmayı sürdüren müşterilerimizle büyüyoruz.

Kapıyı zorlayan değil, önerilen, davet edilen bir marka olmayı hedefliyoruz. Kurulduğu günden beri yurtiçinde ve yurt dışında öncü birçok firmaya ürün ve servis desteği sağlayan firmamız;

  • ϖ Tekstil kuruluşlarında makina parkuru projelendirilmesi,
  • ϖ Ekonomik uygunluk,
  • ϖ Geniş ürün yelpazesi,
  • ϖ Hizmette süreklilik,
  • ϖ Deneyimli uzman kadro,
  • ϖ Danışmanlık – satış işlemleri,
  • ϖ Verimlilik arttırma çalışmaları,
  • ϖ Eğitim hizmetleri,
  • ϖ Kalite ve güven,

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde topluma saygılı , hukuki, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı olarak müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Sürekli değer yaratan ve kaynakları etkin kullanan, güvenilir, farklı ve saygın bir şirket olarak müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmet vermek.

Vizyonumuz

Şirketimizin etkinlik ve verimliliğini sürekli olarak artırmak, yüksek kaliteli bir ürün yelpazesi sunmak. Hizmet ve ürün kalitemizle, faaliyette bulunduğumuz sektörde birinci tercih olmak ve bunun sürekliliğini sağlamak.

Esaslarına dayalı hizmet bilincini ilke edinerek, ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. Ortadoğu Makina olarak, siz değerli müşterilerimize deneyimlerimizi, bilgi birikimlerimizi ve geniş ürün yelpazelerimizden bazılarını bu katalogda sizlere sunmaya çalıştık. İşbirliğimizin artarak çoğalması dileğiyle